טופס הרשמה לאימון כושר קבוצתי בחינם

טופס הרשמה לאימון כושר קבוצתי בחינם

על מנת להירשם לאימון כושר קבוצתי, יש למלא את טופס הרשמה הבא, על מנת שאכניס אותכם לרשימת הקבוצה, לאחר שליחת הטופס: תקבל/י עדכונים לגבי מיקום המפגש, תאריך מפגש, ועדכונים בנוגע למפגשים של אימוני כושר קבוצתיים שיתקיימו בקרוב.

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

שאלות שעליכם לענות בטופס שתשלחו אליי:

1. באיזה יום נוח לך להשתתף את מפגש אימון כושר קבוצתי? אנא ציינ\י יום נוח לבחירתך, כולל יום שבת.
2. עם כמה אנשים נוח לך להתאמן ביחד במפגש אימון כושר קבוצתי? בחר בכמות המשתתפים: 2, 5, 7, 10. ציין מספר.
3. היכן את/ה גר/ה בארץ? אנא ציינ/י שם עיר מגורייך, על מנת שאוכל לתאם מיקום מפגש מתאים לך ולכולם.
4. האם יש לך איזשהי מגבלה רפואית ופיזית כלשהי שמעכבת אותך? אם כן , אנא ציינ/י כדאי שאוכל לתאם לך את רמת האימון לנוחיותך.

למלא פה 4 תשובות על פי 4 שאלות שנשאלו , על מנת שנתקשר יותר טוב ונבין את הצרכים שלכם:

captcha

תודה! צוות גוף, נפש ורוח.

היי חברים פתחתי עמוד חדש בפייסבוק, עמוד למאמן כושר אישי ויועץ תזונה. אעלה לעמוד תמונות מאימונים, סרטונים, טיפים בתזונה, תרגילים לתרגול ועדכונים שוטפים. מוזמנים לעקוב אחריי, דניס רוזנברג מאמן הכושר שלך.

Recent Posts

מה הוא תזונת "פליאו" עבורי

"מה הוא תזונת פליאו?" זו שאלה שאני שואל את עצמי הרבה בנקודת מבט ובמחשבה של מתחיל, האם זו עוד כת כלשהי? האם זו עוד תפיסה ודיאטה חדשה שמתאימה לכולם? אני גם שומע הרבה שאלות בקרב המתאמנים חדשים שמתאמנים אצלי כיום. אני מוצא לעיתים קרובות שלכל אחד יש נקודות מבט שונות ממקומות שהם באים ממנו, סוגי דיאטות שהם התנסו במהלך חייהם, כללים והנחיות שונות נוקשות, פשוטות או מגוחכות, שהם בעצם שכחו מה זה לאכול וליהנות מאוכל אמיתי, בריא וטעים, בחיק חברים ומשפחה.

אני רוצה להתגבר על הטיות ראשוניות שיש לכולם בנוגע לפליאו ולסוגי דיאטות שיש כיום, לכל אחד יש את הגדרה שלו של מה הוא פליאו עבורו ולדיאטות שאימץ אותה רק אתמול ממקורות שונים. אני רוצה לקחת את הזמן כדי להסביר לכם מה הוא תזונת פליאו עבורי ואיך זה משתלב בחיים שלי ובחיי לקוחות שלי כיום שאני עובד איתם בחיי יום יום.

אני מאוד אוהב את קהילת פליאו שיש בארץ ישראל, אני פעיל ומחובר אליהם ברוב ימי השבוע, לומד, תורם שאפשר, אוסף מתכונים, מארגן מחקרים ומאמרים מעולים שיוצא לי להתקל בהם. אך אני ממש שונא לראות אותם הולכים רחוק מדיי עם דיאטת פליאו, כמה מח'ברה קצת הגזימו עם דל פחמימות וקטגונית וכד'. לחלקם אפילו הולכים על פליאו בצורה קפדנית ואינטנסיבית, בדרך כלל רובם לא יכולים לומר שהם אכן "אוכלים פליאו" כי הם מרגישים שלא עקבו אחרי הדיאטה במאה אחוז 100% לחלוטין ברוב הזמן שלהם. ובכן, אני הוכחה חיה לכך שיכול לומר לכם "שאני אוכל פליאו" גם אם אני לא עושה את זה ב-100% אחוז מן הזמן, אלא 80-90% ולכן אני מקווה בזכות איך שאני רואה את הפליאו, ישנה לכם את איך שאתם רואים את פליאו מנקודת מבט שלכם. Continue reading

  1. כיצד תוכלו לשרוד את החורף ולהישאר בריאים וחזקים יותר מתמיד סגור לתגובות על כיצד תוכלו לשרוד את החורף ולהישאר בריאים וחזקים יותר מתמיד
  2. איך נבנה תוכנית שבועית אידיאלית לאורח חיים בריא? Leave a reply
  3. כיצד נמרוד את התנופה האדירה של תרבות המסכים וישיבה בימינו? סגור לתגובות על כיצד נמרוד את התנופה האדירה של תרבות המסכים וישיבה בימינו?
  4. רעיונות להכנת ארוחות בוקר טעימות ובריאות לתקופת חיטוב סגור לתגובות על רעיונות להכנת ארוחות בוקר טעימות ובריאות לתקופת חיטוב
  5. 12 דרכים לא שיגרתיות לשחרר לחץ בחיינו Leave a reply
  6. מאיפה אנו מקבלים ויטמין D? ולמה דווקא היום חסר לנו ויטמין כזה יותר מכל Leave a reply
  7. איך לישון כמו תינוק – 5 צעדים לשינה עמוקה וטובה יותר Leave a reply
  8. דברים ששווה להקריב אותם עבור הבריאות Leave a reply
  9. איך תתפטרו מהרגלים רעים ותתחילו ליצור הרגלים טובים? Leave a reply