אודות

אודות עליי ועל האתר בלוג – גוף, נפש ורוח

היי ברוכים הבאים לאתר, שמי דניס רוזנברג. את האתר הקמתי מתוך צורך לתעד דברים ממחקרים ומדברים שלמדתי מחוויות שלי, שהקמתי את האתר היו לי 2 מטרות – אחת מתוך יצירת יומן דיגיטלי (במילים אחרות בלוג) שמאפשר לי לכתוב ולסכם רעיונות שלי בצורה פומבית, והמטרה השנייה שלי הייתה לעזור לאנשים אחרים להיחשף לדברים שאני כותב, תוך מתן דגש לדברים אשר יתרמו לאנשים אחרים ידע משמעותי, וחיוני שיכול לעזור להם לשנות את נתיב בריאות שלהם, על ידי מתן רעיונות ופתרונות לשינוי אורח חיים בריא שלהם בצורה פשוטה, מהנה וידידותית.

התחום תזונה ואורח חיים בריא תמיד ריתק ועניין אותי, החל מבעיות רפואיות קלות שליוו אותי בשנים אחרונות, ראיתי את קרובים ומשפחתי חולים במחלות שונות, מה שעורר אצלי מודעות, סקרנות ורצון למצוא דרכים למנוע בעיות רפואיות כאלו להתרחש בעתיד. כך זה התחיל המחקר שלי, קראתי מספר ספרים (אני עדיין קורא ספרים כיום), שכלל קריאת מאמרים מקצועיים מאנשים מומחים בעולם, אימצתי מגוון דרכים, גישות וסגנונות לאורח חיים בריא, שכלל פעילות גופנית, אימון כוח, חיטוב, תזונה נכונה, שיזוף תקין, ריצה והליכה יחפה או במילים אחרות עם נעלי Vibarm וכדומה.

התנסיתי בכל מיני סוגי תזונה שכללו צמחונות, טבעונות, פליאו, פרימל, בשנים אחרונות נפגשתי עם מספר מאמני כושר, תזונאים מקצועיים, דיברתי, הטפתי וקשקשתי עם משפחתי וחבריי בעיקר על תזונה נכונה ופעילות גופנית, מה שעזר לי אחר כך להבין כיצד לעצב את אורח חיים בריא משלי היום, אשר הוא מותאם אישית אליי.

אינני מאמין בשיטות מיוחדות או אמונות מסוימות לגבי סוגי תזונה, כמו צמחונות וטבעוניות או פליאו – הן יותר מדיי קיצוניות לטעמי, ואני נהנה בעיקר לאכול כל סוגי מזון וכמה שיותר סוגי מזונות שהם בריאים, טריים, אורגניים, תומך מאוד ברעיון של גידול ירקות ופירות בחצר הבית, מזעור בחומרי הדברה ובהוזלת מחירי מזונות אורגניים בארץ, תומך במזונות RAW FOOD, מזונות שמובשלות בצורה נכונה, ומתונה. אני מעדיף לא לצרוך בכלל כל מזון שעבר עיבוד, שימור, או בושל בצורה אחרת ולא נכונה. אני מעדיף להתאמן כמה שיותר פחות, רוב אימונים שלי מבוססים על שיטות מיוחדות להפקת תוצאות מיידיות ולטווח קצר, אימוני HIT, אימוני כוח, כל אימון שלי אינו אורך יותר מ-30 דקות ביום, כיום אני רואה בתחום תזונה ופעילות גופנית משהו שצריך לחיות איתו על בסיס יומי, ולטווח ארוך על מנת ליהנות מבריאות אופטימלית, אשר מניסיוני האישי וברמת המודעות שלי שקיימת כיום, שהיעדרם והזנחתם מביאה לנו בעיות רפואיות רבות, סבל, פגיעה והזנחה בבריאותנו.

כיום אני ממשיך ללימודים בתחום נוטורפתיה ועוד מגוון התמחויות ומסלולים שונים שקשורים לעיצוב אורח חיים בריא, את הבלוג הקמתי מזמני הפנוי ומכספי כדי לארגן בו ידע מרוכז, מאורגן ולתת לכם משהו מועיל שיכול לעזור לכם. לקראת עיצוב אורח חיים בריא בדרככם האישי, גם כדי שבהמשך תוכלו ליהנות מבריאות אופטימלית ותפיקו הנאה מתוצאות שתשיגו מתוך עשייה שתקחו, אך ורק אם תיישמו ותאמצו את הגישה של אורח חיים בריא, ובעיקר תספגו את התכנים באתר ותשתמשו בחוכמה את מנת המוטיבציה שקיבלתכם ותצאו איתו לדרך בכל יום, בכך שתתחילו להתאמן, לאכול נכון, לנוע יותר, לחיות את חייכם באופן חיובי, אתם תגיעו רחוק עם הצעד הראשון שתקחו היום.

עזרה ושיתוף פעולה

בגלל היעדר וכוח אדם, ובעיקר מגבלת כספית – אני צריך את עזרתכם בכל מה שיעלה בדעתכם שיכול לעזור לי להמשיך לכתוב ולתחזק את האתר, כדי שיעשיר את הקוראים ויהנו ממנו מהמיטב באתר:

  • בקרת איכות תוכן אם אחד מביניכם שיש לו עין חדה, לזיהוי פרטים קטנים, שגיאות כתיב והגהה, במיוחד שגיאות כתיב, טעויות כתיב, וסגנונות כתיבה. אשמח לקבל עזרה בשכתוב מאמר, מי שמצא בו לנכון לעשות בו בקרת איכות לתוכן ולערוך את התוכן מסוים באתר מחדש (מבחינת שכתוב, כתיבה בניסוח מחדש, או להוסיף עוד מספר שורות שיכולות לשפר את המאמר עצמו באתר.)
  • כותבים באתר – אני מקבל ומפרסם באתר מאמרים מקצועיים מכותבים מקצועיים, או חובבנים אך בתנאי שמאמר מכיל מידע מדויק, נכתב בצורה טבעית, איכותית, מקורית, שהיא גם קריאה ומעניינת. כל מאמר שיתקבל, יתפרסם באתר ויכיל את השם הכותב ומקצועו בתחום.
  • פרסום אם אהבתם את המאמר ואת האתר, אני מבקש שתשתפו את המאמר בעמוד פרופיל שלכם – בפייסבוק שלכם, בחשבון גוגל פלוס או שלחו אותו לחבר שקרוב ויקר אליכם, שיהנה מהתוכן ומהאתר. ככל שאתר ייחשף יותר לאנשים, הוא יישאר באוויר יותר זמן וימשיך לפעול ולהתעדכן. גם תעקבו אחרי הקבוצה שלנו בפייסבוק, כל עזרה בפרסום אתר האתר יתקבל בברכה.
  • תרומה כספית בקרוב אטמיע טופס תרומות שיאפשר לכם לתרום תרומה כספית צנועה לאתר, את התרומות שלכם ההמיר אותם לכתיבת ספרים דיגיטליים, שידרוג עיצוב ומבנה האתר, שיעזרו לכם לפשט את שינוי התהליך באורח חיים בריא מבחינת תזונה נכונה, פעילות גופנית כל זאת שתוכלו ליהנות מבריאות אופטימלית, להפחית את הלחץ ולשפר את איכות החיים שלכם בכל רמות.
  • שיתוף תוכן באתר לבעלי אתרים – אם יש ברשותכם אתר אישי, או בלוג אישי – תוכלו לשתף, להעתיק ולהפיץ את חלק מהמאמרים שלי, אף להכין רמיקס – לעבד את היצירה. אך בכפוף לתנאים הבאים: 1) עליך לייחס את היצירה (לתת קרדיט) באופן המצויין על-ידי היוצר או מעניק הרישיון (אך לא בשום אופן המרמז על כך שהם תומכים בך או בשימוש שלך ביצירה). 2) שימוש לא מסחרי — אינך רשאי/ת להשתמש ביצירה זו לצרכים מסחריים. אז בקיצור בכל שימוש של העתקה, שכתוב, הפצה והעברת תוכן והיצירה עלייך לחייס את היצירה (לתת קרדיט) באמצעות קישור, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לקשר לאתר הזה.
  • כל הערות, משוב, ופידבק יתקבלו בברכה – בנוגע לשיפור האתר, רעיונות לכתיבת נושאים שיעניינו אותכם לקרוא עליו באתר, עצות לשיפור כללי של האתר, ואף להתייעץ עימי בכל נושא. תוכלו ליצור עימי קשר – בטופס יצירת קשר .
תודה רבה שהקשבתם! :-)
שיהיה אחלה יום!

"The doctor of the future will give no medication, but will interest his patients in the care of the human frame, diet and in the cause and prevention of disease." – Thomas A Edison