אימון אישי – תוכנית 8 שבועות לעיצוב אורח חיים בריא

דף הבית » אימון אישי – תוכנית 8 שבועות לעיצוב אורח חיים בריא

תוכנית אימון אישי הינו פרויקט חדש, ניסיוני ובהתנדבות שאני עושה אותו כיום, ואני עושה אותו עם מתאמנים מתחילים-בינוניים שרוצים לשנות את אורח חיים שלהם, להשיג תוצאות בחיטוב הגוף, לבנות יותר כוח ואנרגיה, התוכנית היא עבור אנשים שלא יודעים איך ומה לעשות כדי להתחיל לעצב את אורח חייהם מבחינות רבות הן שיפור כושר פיזי, לחטב את גופם, לשנות הרגלי תזונה, כמובן גם לקבל ליווי אישי לתוכנית אימונים עבור בניית מסת שריר וכוח, ובסופו של הדבר ליצור מסגרת קבועה ואופטימלית לשמירת אורח חיים בריא שלכם. אם זה מה שאתם מחפשים? אז זהו המקום להתחיל בו, כאן תקבלו את כל הכלים, הידע והתמיכה שאתם צריכים כדי להתחיל להתאמן, לאכול, לחשוב, לנוע ולהתנהג כמו אדם בריא מבחינה פיזית, מנטלית ונפשית.

למה אימון אישי בחינם ובהתנדבות?

כבר זמן מה שאני מחפש מקומות שבהם אוכל להתנדב ולתרום מזמני הפנוי לשיפור חיי אנשים. אך מכל מקומות שבדקתי ומצאתי לא ממש התחברו אליי באופן אישי, אז יום אחד בא לי רעיון – לעשות את מסגרת התנדבות במסגרת אימון אישי וייעוץ תזונתי, אך ורק שזה יהיה בהתנדבות בזמני הפנוי שאני נותן לאנשים, היתרונות שבהם שאני לומד לעבוד מול אנשים באופן אישי ופרטני בכל מה שקשור לשיפור ובעיצוב אורח חיים שלהם. כמובן שאם ירצו בכך, זאת מטרה שלי לעזור להם להגשים את המטרות והיעדים שלהם בתחום הבריאות, כושר ובעיצוב אורח חיים בריא שלהם, בסופו של הדבר, להגיע למצב שהם מרוצים מאורח חיים בריא שלהם.

מצד שני אני כבר נמצא במצב שבו שאני יודע מה אני רוצה לעשות עם עצמי בחיי, ואני יודע מהן המטרות שלי, בתור בנאדם שנאמן לעצמו ומפתח את עצמו מבחינת התפתחות אישי, אני משפר את עצמי כל היום במגוון תחומים מצומצמים בחיי, אך בסופו של הדבר ויום. אנו לא חיים פה בשביל לחשוב על עצמנו על עצמנו כל הזמן, לשפר את עצמנו כל הזמן, אנו חיים פה גם בשביל לתרום לחברה ולשפר את חייהם של אנשים אחרים שחיים על הפלנטה הזו, ולכן מטרתי כיום היא להעביר את הידע, הכלים והדברים שאני למדתי ונהנה מהם כיום, מחיי יום יום ולהעביר את זה הלאה לאנשים אחרים.

זאת מטרתי וחזון שלי לעזור לאנשים אחרים להשתפר ולנצל את הפונטציאל שלהם בחייהם. לכן זה השלב שבו אני רוצה להיכנס וללוות את כל אדם שמעוניין להירשם לתוכנית שלי, מתהליך התחלתי עד לתוצאה שהוא או היא רוצים להיות שם ולהרגיש מסופקים עם עצמם, עד לרמה שהם מרגישים שהם יכולים להתקדם לבד ולהמשיך עם מה שאני מעביר, הלאה. במילים אחרות אני מלווה את האדם עד שהוא מגשים את הפונטציאל שלו ומרגיש שהוא יכול להשתמשבמה שלמד ולהמשיך הלאה באופן עצמאי, להמשיך בדרכיו בצמיחה אישית והתפתחות שלו ובדרכיו. עבורי זה מרתק לראות את זה קורה אצל אנשים אחרים, מאשר להתמקד בשיפור עצמי רוב הזמן, כל הזמן, 24 שעות ביממה ושבע ימים בשבוע.

המטרות שלי והחזון שלי –

המטרה שלי לפתח את הסט הכישורים שלי ולצבור ניסיון בעבודה מול אנשים, להכיר לעומק את הבעיות, החולשות, החוזקות ואת אתגרים שעומדים בפניהם של מגוון מתאמנים בין אם הם מתחילים, מנוסים, נשים, גברים ומכל גילאים. מכל מיני אתגרים וקשיים שהם נתקלים בהם, בשינויי הרגלי תזונה, בלעצב מחדש את אורח חיים, לפתח כושר, כוח וגמישות. בסופו של הדבר מטרתי, היא כמובן גם לעזור למתאמנים להגשים את הפונטציאל שלהם באזורים שונים שלהם: פיזי, בריאות, ומנטלי על מנת שייהנו מבריאות רווחה, ומאורח חיים בריא מדיי יום בדרכם אישית ומותאמת לפי המטרות שלהם.

איך נראה התהליך של אימון אישי?

שלב 1: נעבוד על הגדרת מטרה ויעדים אישיים למתאמנ\ת, כיצד תוכלו ליישם אותם ולדבוק בהם לאורך הזמן (לשנה, לחודש, לשבוע, ליום) אדריך אותכם בהגדרת מטרות ויעדים אישיים שלכם בעיצוב בריאות, בניית תוכנית לאורח חיים בריא, בניית תפריט תזונה נכונה, ולפעילות גופנית. בהתאם למטרה או למטרות שאתם שואפים להשיג ולהיות שם, כל זה בליווי אישי הן באמצעות מפגשי אימונים אישיים ובייעוץ צמוד.

שלב 2: נבנה ביחד תוכנית אימונים מותאמת אישית אליכם (לחיטוב, לכוח או לפיתוח גוף, למאסת שריר), שתתמוך בלוח הזמנים שלכם ושלנו (לאימון אישי), בין מאמן למתאמן (לפי קצב של המתאמן, אנרגיה ומוטיבציה שלו מדיי יום, אימונים יבוצעו בחוץ או בבית בקרבת ביתו.)

שלב 3: נבנה ביחד תפריט תזונה מותאמת אישית, שאומרות לכם מה כדאי לאכול ומה כדי להימנע באופן יומי ושבועי. כי זה יקל עבורכם לדעת מה מותר לאכול ומה אסור, כמה צריך לצרוך פחמימות, שומנים וחלבונים ביום, בהתאם לתפריט תזונה אישית. על מנת לתמוך בכושר ובפעילות גופנית שלכם, בהתאם לרמות אנרגיה בחיי יום יום וזה גם יעזור לכם להכין ארוחות מראש מבלי שתחטפו “נשנושים לא בריאים” בדרך למטרה ולאורך הזמן, להטמיע הרגלים חדשים ובריאים, שתהיו חסינים מכל דבר, שיסטה אותכם מהמטרה, בקיצור אהפוך אותכם לגיבור על אישי של עצמכם.

שלב 4: נבנה תוכנית אסטרטגית שבו תוכלו להתמיד להתמיד לאורך זמן ולמנוע מעצמכם לפספס אימון או ארוחה (ליצור חוזה, או מחויבות אישית וחיצונית) על ידי לחץ חיצוני מולי (מאחר שזה אימון אישי חינם, ניצור חוזה ביני למתאמן), זה השלב שייראה לכם את סמכות שלי שתגרום לכם לקחת את השינויים והתוצאות בצורה הרבה יותר מחייבת ורצינית. בדיוק כמו לשלם מראש עבור כל 12 אימונים אישיים בתוכנית אימון אישי על פי המקור. רק שאצלי אימונים יבצעו בחינם, אך תשלמו סכום סמלי, אם רק תחסרו או תפספסו את מה שהייתם אמורים לעשות, אז כל עוד תקפידו ותגיעו לאימונים אישיים, לא תשלמו דבר. :)

שלב 5: נבנה ביחד תוכנית לניהול סיכונים על ידי הימנעות מכוונת ממלכודות חברתיות וסביבת חיים מאתגרת שלנו כיום במקומות רבים, בעבודה, בבית, ובחוץ – שיכולה לפעמים להכשיל אותנו בדרך להשגת המטרה שלנו. מגורמים, ומבחינות רבות, שהם הרגלי תזונה, הרגלי פעילות גופנית, מצבים רגשיים, מנטליים ונפשיים במצבים חברתיים, בעבודה, באירועים משפחתיים וחברתיים. שגוררים אותנו לעשות את אותם טעויות שוב ושוב, ומשאירה אותנו באותו מקום, ללא שיפור וצמיחה בעצמנו.

על מה נעבוד בעיקר בתוכנית 8 שבועות?

  1. הימנעות וטיהור השלב הראשון בעיצוב אורח חיים בריא – נעבוד על יצירת הימנעות מכוונת ממזונות רעילים לגופנו, נוציא מזונות ומשקאות רעילים מביתנו, נבחן אפשרויות למזונות ולמקורות איכותיות יותר, טריות ובריאות יותר לגופנו.
  2. נעבוד על יצירת הרגלי תזונה נכונים (לרוב תוכנית תזונה שלי מורכבת מתזונת פליאו\פליאו שאותה תוכלו לחקור עליהם בעצמכם.) שהיא אחת דיאטות הפשוטות ביותר. נאמץ מספר כללים וחוקים פשוטים שהם יעזרו לכם לאכול נכון ובתבונה, על ידי בניית תפריט תזונה אישית, בחינת ואימוץ אפשרויות לסוגי מזונות אמיתיים (כולל מגוון רעיונות וסוגי ארוחות, מתכונים ובישולים טעימים וקלים להכנה.)
  3. בסופו של הדבר, ניצור ביחד תוכנית אימונים אישית לפעילות גופנית ולכושר מותאם אישית אליכם (בין אם תרצו לבנות תוכנית אימונים לכוח, לבניית מסת שריר או פשוט לרוץ יותר מהר), ולאיזה מטרה אתם רוצים להשיג בסופו של הדבר, אותם נבנה ביחד תוכנית אימונים בהתאם אליכם ולאורח חיים שלכם. (תוכנית אימונים מורכבת ממספר דברים פשוטים: אירובי קל-בינוני, ספרינט, אימוני בטן שכולל בו תרגילי בטן לעיצוב ולחיטוב הבטן, אימונים לחיטוב או לפיתוח גוף על פי רמת קושי ודרגה: מתחיל, בינוני, מתקדם, מעבר למתקדם.)

מי שמרגיש שזה הרגע לקחת אימון אישי, לקבל ייעוץ תזונתי ובמיוחד רוצה ללמוד, לצמוח ולהתפתח בתהליך עם עצמו, ומצמיחה אישית שלו. זה הזמן, להירשם. עם כל הידע, הכלים והדרכה אתם תקבלו, שאותם אני אעביר לו באימונים אישיים ובייעוץ תזונתי אישי . זה הרגע להראות את נוכחותכם, ואת הרצון שלכם להירשם ל-PROGRAM שאותה יזמתי, מי שנרשם ראשון ומתחיל ראשון ברשימה כבר היום, מקבל אצלי עדיפות עליונה לתחילת אימון. כי זמני מוגבל, ואני יכול לאמן מספר מוגבל של אנשים.

אני מתנצל, אם קראתם והגעתם עד לפה ואין טופס הרשמה. משמע שחלון ההזדמנויות נסגר. התוכנית שאותה יזמתי לפני מספר חודשים בהתנדבות מלאה ושוטפת, הסתיימה עם מספר מוגבל של מתאמנים. גולשים חדשים שמתעניינים באימוני כושר אישיים, יכולים ליצור איתי קשר ולקבל טעימה באימוני כושר אישיים אם יציינו את זה שהגיעו אליי דרך המאמר הזה, דרך יצירת קשר אליי בטופס יצירת קשר. יקבלו ממני אימון כושר אישי לניסיון עם ייעוץ תזונתי ללא עלות. לכל המתעניינים באימוני כושר אישיים, אפשר ליצור איתי קשר על ידי טופס יצירת קשר באתר. עמכם הסליחה.

למידע נוסף על תוכנית אימוני כושר אישיים שאני עושה למתאמנים כיום, ניתן לקרוא עליה כאן – מקבלים ייעוץ והכוונה לתזונה נכונה בשילוב אימוני כושר ברכישת חבילה אחת ו-במחיר אחד שמתאימה לכם. מתוך בחירה ממגוון חבילות אנטרקטיביות ומגוונת למגוון לקוחות על פי צרכים, זמן ותקציב שלכם. צרו איתי קשר עוד היום!

נתראה בצד השני! :)​