3 סיבות למה כדאי לקחת מאמן כושר אישי

אתם צריכים הכוונה, הדרכה וייעוץ כדי לקבל את כל המידע, המשאבים והכלים כדי להשיג את המטרות שלכם בצורה אפקטיבית ויעילה.

הסיבה אמיתית שעובדת לטובתכם בכל דבר אשר תעשו מגיעה מ-2 דרכים: 70% מההצלחה באה על בסיס תזונה נכונה, 20% באה על בסיס פעילות גופנית תקינה והשאר היא 10% זה מודעות, בחירות תזונתיות, שינוי מנטלי שיגרמו לכם להתחטב בצורה יעילה ללא מאמץ מיותר בכל יום ובמהלך השבוע.

כלומר עבודה קשה שלכם מתחילה במטבח שלכם, שהוא החלק הקריטי ואותו תקבלו הנחיות וליווי במסגרת אימוני כושר אישיים. את אימוני כושר אישיים ועבודה על פעילות גופנית תשאירו את זה לי, אכניס אותכם למסגרת מסודרת עם תוכנית אימונים מותאמת לתוצאה שתרצו להשיג.

באימוני כושר אישים אנו נהנים ממגוון רחב של פעילויות ותנועות טבעיות שהן חיונות לשיפור הבריאות והכושר שלנו. אתר גוף, נפש ורוח מבסיסה מציעה מידע מקצועי, מכוונת ומכשירה אותכם לתוצאות ולהתקדמות, זאת בליווי עם הדרכה ויחס אישי שיכולה לספק לנו יתרונות חשובים ומשמעותיים שיעזרו לנו לאזן מחדש את ישותנו הרגשית, נפשית ופיזית. לנוע באופן טבעי הוא הזדמנות גדולה עבורכם, עבור משפחה שלכם, חברים שלכם וילדים שלכם. להתחבר מחדש באופן חופשי ומהנה, זה נהדר להיות זריז, אנרגטי, מאוזן, להיות בכושר, גמיש, חזק, שרירי ולהרגיש היטב עם הגוף שלנו, ככה נועדנו מבסיסינו.

תארו לעצמכם איך זה תרגישו אם תהיו הרבה יותר חזקים וגאים במה שאתם מרגישים כאשר אתם מפנים את הגלגל אחורה של הזדקנות שלכם ומבצעים פעילות גופנית שנועדה להלחם נגד ירידה נפשית ופיזית. עם זאת אנו לא אמורים להילחם בחיינו, אלא בטכנולוגיה שהשתלטה על חיינו, זינחה מערכות יחסים ומגע אישי, זינחה פעילות גופנית ותנועה בסיסית בחיי יום יום. עם זאת אנו יכולים לשמור ולקיים את הבריאות והחיוניות שלנו עם התחייבות מינימלית ביותר של כסף והזמן שיש ברשותנו ונשלב אותה במסגרת זמן שיש לנו עם הרבה כייף וכושר בחיי יום יום, בפעילות\משחקים עם חברים, לשחק עם הילדים ובביצוע פעילות גופנית משולבת בלו”ז שלכם ובמהלך הסידורים שלכם על בסיס יום יומי.

אנשים רבים חשים עסוקים מכדיי להשקיע שעות במכון כושר וזה המקום שבו אתר גוף, נפש ורוח ושירות אימוני כושר אישיים וייעוץ תזונה מציע את מקודמם ומראה לכם שיש דרכים יותר טובות וברות קיימא, מינימליות ויעילות להשקיע בגוף שלכם כמה בכל יום ובכל פעם להתקדמות ולתוצאות רבות.

 

זה המקום שבו נכנס מאמן כושר אישי מוסמך, הסביבה מושלמת שלכם להיכנס למסגרת פעילות גופנית ולעשות אימוני כושר אישיים.

  • יש תנועות בסיסיות שהן מעולות לחיזוק של כל העצמות, הסחוס, המפרקים, הרצועות, השרירים והגידים שלנו באותו הזמן. זה עוזר לנו לשמור על הבריאות ועל הרווחה בקלות רבה יותר ובמהירות.
  • יש המלצות תזונתיות, סוג התזונה שמרכיביה תזונתיים עושה אותנו חזקים, חטובים ובריאים באופן אינטואטיבי וטבעי, ללא דיאטות או שיטות אכילה מיוחדות. רק מזון אמיתי, טרי וטבעי מבשרים, דגים, עופות, ירקות, פירות, אגוזים, זרעים, עשבי תיבול ותבלינים. שאוכלים אותם מתי שאנו רעבים ולא אוכלים אותם שאנו לא רעבים, עם זאת למזער את השפעות של הדגנים, מוצרים תעשייתים, סוכר ושמנים צמחיים.

היתרונות המשותפים שמעניקה האתר גוף נפש ורוח, עם שירותי אימוני כושר אישיים שאת המידע שאנו מעניקים הלאה. מלאה תמיד במידע מכוון, מעשי ופרקטי שמשתלבת במסגרת אימוני כושר אישיים. אתם מקבלים הדרכה, הכוונה וייעוץ בשילוב תזונה נכונה, הכוללת להיות ולהרגיש יותר: זריזים, מודעים, מאוזנים, רגועים, מרוכזים, בטוחים, מחוברים, בכושר, גמישים, שמחים ובריאים.

3 הסיבות שיגרמו לכם לשקול ולחשוב מחדש על הבריאות שלכם ולמה כדאי לקחת מאמן כושר אישי שילווה אותכם

1. הרבה אנשים משקיעים יותר מדיי כסף, אנרגיה וזמן בחדרי כושר ומתקני אימונים עם תוצאות לא ברורות, עם פחות תוצאות והתקדמות במשך הזמן. אומנם כמה שעות אימון עם מדריך מקצועי ומוסמך כראוי או מאמן כושר אישי לתנועה פונקציונלית מלאה יכולה לחסוך לכם שנים של תנועות לא נכונות ולא יעילות שמתורגמות לאנרגיה מבוזבזת, כסף וזמן שרוב אנשים לא יכולים להרשות לעצמם לעשות. אימון כושר אישי מתאים לאנשים שאין ברשותם הרבה ידע, זמן וכלים לבצע פעילות גופנית נכונה ואפקטיבית עם זאת יש ביכולתם להקצות את מעט המשאבים שיש ברשותם להשגת המטרה שלהם, בצורה הכי טובה הן ביעילות ובהשקעת מינימום כסף, זמן ואנרגיה. בקיצור באימון כושר אישישמקבלים הרבה יתרונות שמהם שאפשר לקחת עם הידע, הדרכה והליווי הלאה וליישם את זה לבד באופן עצמאי לכל החיים.

2. חיינו הם עסוקים מדיי, יקרים וקצרים לנו, אנו מבזבזים את רוב המאמצים והזמן שלנו עם תרגילים ואימוני כושר שאינם מייצרים את התוצאות הרצויות. רובם עשויים אף לגרום לנזק, לבעיות בריאותיות, לפציעות ולסבל. הרבה אנשים נפלו בזה, לקו, נפצעו ופיתחו דלקת מתוצאה לא מכוונת ולא נכונה של ביצוע תרגיל עם טכניקה לא נכונה, עם זאת יש להבין שעם ביצוע של אימונים ותרגילים ממושכים מבלי להבין מה מטרתכם ואיך לעשות את תרגילים בצורה נכונה מבחינת טכניקה לא תוביל אותכם לשום מקום.

3. מומחי בריאות, חוקרים ואנשי מקצוע רבים גילו כי הרוב המכריע של אנשים יושבים יותר מדיי במהלך היום וזה גורם לניוון ולהשלכות שליליות על הגוף שלנו, הן מבחינת יישור הגוף, הכושר הגופני, הבריאות, היציבה, הכוח והמבנה שלנו. כאשר אנו לא זזים מספיק על בסיס מתמשך וקבוע, אנו מתחילים להישבר, להתדרדר ולהתנוון בכח ובמבנה שלנו. לכן אנו צריכים תנועה במסגרת חיינו, תנועה רגילה של הליכה, עליה במדרגות, לסחוב דברים מקניות, לנקות את הרכב, לשחק עם הילדים, וכו’. תנועה רגילה כל כך שהיא נחשבת זניחה ולא חשובה, אך היא חשובה לתנועה שלנו על בסיס קבוע ויומי כדי לשמור על הבריאות ועל החיונות שלנו.

בהצטרפותכן לאימון כושר אישי או קבוצתי, תקבלו ייעוץ תזונתי בליווי אישי וצמוד

מה עושים באימוני כושר אישיים?

אימונים פונקציונאליים מהנים ומאתגרים – עושים אימון למשך 45 דקות, עם תרגילים ברי קיימא בליווי רצועות TRX, משקולות קטלבלס, אימון יתקיים בחוץ בקרבת הבית, בפארק ובמתקני כושר תחת שמש, באווירה נעימה לנוחיותך – לומדים ומקבלים כלים כיצד לבצע פעילות גופנית בזמנכם הפנוי ובתקציב ברשותכם, שתסיימו את חבילת אימוני כושר אישיים ואת תקופת התחייבות שלכן.

למה דווקא אני?

בתור אחד שעבר את התהליך בעצמו, חקר, למד ומכיר את המקרה והגורמים להשמנה, אחד שעשה את השינוי באופן אישי ומשמעותי, אני יכול להעביר הלאה משהו שרוב מאמנים אחרים לא יכולים ולא היו במקום שהייתי בו, או יכולים להבין ולהרגיש את מצבכם הנוכחי שלכם וכיצד לצאת משם בהדרגה עם ליווי ותמיכה אישית + הוסמכתי כמאמן כושר אישי מוסמך במכון וינגייט

בתמונה – השינוי שאני עשיתי לקראת הקיץ בשנת 2013, בתקופה זו הרגשתי בשינוי עם תזונת פליאו (Paleo) לאחר שנים של דיאטות לא מוצלחות עם תפריטי תזונה מאורגנות ומסודרות עם אימוני כושר שביצעתי בחדר כושר שלא הביאו אותי לשום מקום.

לפרטים ועלויות לאימוני כושר אישיים עם ייעוץ תזונתי כלול – ללא עלות נוספת ניתן לפנות אליי ולשאול שאלות דרך טופס הרשמה (בעמוד יצירת קשר), תמלאו טופס מלא על פי ההוראות: שם, כתובת אימייל ותשובות לשאלות.

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

שאלות שעליכם לענות בטופס שתשלחו אליי:

1. באיזה יום ושעה נוח לך לקיים את אימון ניסיון? אנא ציינ\י יום ושעה נוחה לבחירתך, כולל שבת.
2. על אילו מטרות ברצונך לעבוד עליהם? חיטוב, עיצוב הגוף, הורדת אחוזי שומן, עליית משקל ומסת שריר, או הכול ביחד? אנא ציינ/י מטרתך ואזורים ברצונך להתחטב או לחזק אותם.
3. היכן את/ה גר/ה בארץ? אנא ציינ/י שם עיר מגורייך, על מנת שאוכל לתאם מיקום מפגש מתאים לך, בקרבת ביתך. אני מביא ציוד עד אלייך באזור ליד ביתך.
4. האם יש לך איזשהי מגבלה רפואית ופיזית כלשהי שמעכבת אותך? אם כן , אנא ציינ/י כדאי שאוכל לתאם לך את רמת האימון לנוחיותך.

למלא פה 4 תשובות על פי 4 שאלות שנשאלו , על מנת שנתקשר יותר טוב ונבין את הצרכים שלכם:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *